Vinný sklípek Včelařský dvůr

Nejdecká 721, Lednice

Penzion „Včelařský dvůr“ v Lednici je svým dispozičním řešením připraven poskytovat služby jak pro týdenní rekreační pobyty, akce prodloužených víkendů, cykloturistických výletů nebo podnikové akce a firemní akce v Lednici v rozsahu až 66 osob.

Degustace vín:

Nově otevřená vinárna přímo v prostorech Včelařského dvoru, nacházející se pod restaurací Včelařský dvůr, s kapacitou až 40 osob nabízí posezení v příjemných prostorech s možností ochutnání kvalitních moravských vín.

V případě zájmu pro Vás zařídíme i ochutnávku v tradičním vinném sklepě, který je vzdálen asi 600 m od penzionu. Další možností jsou celoročně řízené degustace (na objednávku), posezení s cimbálovou muzikou.

Ubytování:

Příjemně zařízené ubytování poskytuje 20 dvoulůžkových pokojů, 2 vícelůžkové pokoje a 2 apartmány s kuchyňským koutem pro drobné občerstvení. Celková kapacita s přistýlkami je až 66 lůžek 

Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení a přípojku na internet, vybrané pokoje pak i televizi. V hlavním objektu se nachází bar, ve kterém se servírují snídaně, nebo funguje jako salonek pro akce. Recepce penzionu je k dispozici přes den s tím, že zajišťuje kromě ubytovacích služeb i drobný prodej. Stravování, tj. obědy a večeře se podávají v restauraci, která je součástí areálu, a v letní dny na nově zrekonstruované terase s krbem. 

Parkování aut i úschova kol je zajištěna ve vnitřní části areálu Včelařského dvora , včetně kamerového systému.

Vinařská podoblast: Mikulovská podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 30
Cena degustace: od 220 Kč
Kapacita ubytování: 48
Cena ubytování: od 660 Kč Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace