Vinný sklípek s ubytováním U Ostřížků

Na sklepách 446, Vrbice

Navštivte vinný sklípek s ubytovánim u Ostřížků! Vinný sklep je vhodným startovním bodem pro vinařskou, či cyklistickou turistiku. Přes den je možno poznávat krásu jižní Moravy a večer pak v klidu a v chládku našeho vinného sklepa poznávat krásu vrbeckých a bořetických vín. 

Degustace vín:

Kapacita vrbeckého sklepa k posezení u krbu a presu z roku 1871 je až 20 osob. Pro příjemné strávení večera si můžete zvolit jeden ze čtyř programů. Při krátké návštěvě sklípku je vhodná zíkladní řízená degustace, při ktré můžete ochutnat 8-10 vzorků vín. V rámci celovečerní zábavy si řízenou degustaci lze rozšířit o studené občerstvení, či připravit teplou večeři s vybranými domácími specialitami. 

Ubytování:

Ubytování je v podobě podkrovního apartmánu s přímým vchodem na terasu a parkoviště, k dispozici jsou 4 lůžka ve dvou pokojích + 2 přistýlky (rozkládací pohovka v obývacím pokoji), koupelna se sprchou a WC. V přízemí s vlastním vchodem je malý dvoulůžkový pokoj (patrová postel), degustační místnost (presúz) s krbem a lisem z roku 1871, dále mála vinotéka a 2× WC a hlavně vstup do vinného sklepa v podzemí.

Pro hosty je k dispozici také terasa s posezením a venkovním grilem.Parkování je zajištěno pro tři automobily. Hostům lze k zapůjčit až 4 jízdní kola. V přízemí sklepa se nachází místnost pro úschovu kol.

Vinařská podoblast: Velkopavlovická podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 20
Cena degustace: od 670 Kč
Kapacita ubytování: 8
Cena ubytování: od 450 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace