Vinný sklep v Lednici na Moravě

Nabízíme klasický kvelbený sklep v centru Lednice, 150 m od vstupu do zámku a zámeckého parku. Sklep je ideální pro soukromé oslavy a setkání přátel, kde Vás nikdo nebude rušit. Před začátkem oslavy Vám předáme všechno, na čem se domluvíme, s kompletním gastronomickým profesionálním vybavením (ohřívače jídel, chladiče nápojů, party pípa na pivo, skleničky, talíře, atd.), samozřejmostí jsou kvalitní sociální zařízení. Nebudeme Vás celý večer rušit, ale budeme nablízku, abychom mohli reagovat na Vaše dodatečná přání. Náš sklep nemá uzavírací dobu, po skončení akce prostor sklepa prostě opustíte, my se postaráme o ostatní.

Pokud si budete přát, může se o servis po celou dobu postarat naše obsluha, která Vám bude nepřetržitě k dispozici nebo připravíme i řízenou degustaci se sommelierem atd. Zkrátka domluvíme se na všem tak, abychom Váš pobyt u nás zpříjemnili. Neváhejte nás kontaktovat kdykoliv budete potřebovat. Vítáme skupiny alespoň pro 15 osob.

A pokud byste u nás chtěli i přespat, kapacitu máme více než dostatečnou a těšíme se na Vás.

Vinařská podoblast: Mikulovská

Kapacita sklepu: 100
Cena degustace: od 1000 Kč
Kapacita ubytování: 100

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace