Vinný sklep u Hrabalů

Vinný sklep U Hrabalů sídlí ve staré vinařské uličce Turhandl, dnes Na Hradbách v Hustopečích. Původní starý sklep byl v letech 2004 - 2006 kompletně přebudován na zařízení zahrnující jednak podzemní část, to je vzájemně propojené sklepy s posezením a degustační místnost, kde provádíme degustace a ochutnávky vín především vlastní produkce - vinařství Domaine Hrabal, popřípadě dle přání a dohody zákazníků i zahraničních či archivních vín. Kapacita spodního sklepa je maximálně 50 osob. Vstupní část tvoří místnost s krbem pro 16 osob, kterou využívají menší privátní či firemní skupiny. Sklep disponuje také venkovní terasou s grilem, kapacita terasy je 16 osob. 

- individuální přístup ke každému zákazníkovi

- večery s naším jídlem a vínem připravované dle tradičních rodinných receptů i z vlastních surovin (zelenina, ovoce, vejce, ale i maso z chovu přátel v Jižních Čechách)

- tématické degustace s výkladem majitele vinařství (popř. sommeliera) a víny, jež jsou trvale oceňována znalci a milovníky vína z domova i ze zahraničí a pravidelně dostávají nejvyšší hodnocení v "Průvodce nejlepšími víny České republiky".

- součástí sklepa jsou i dva dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky, které můžete využít při návštěvě sklepu, případně k několikadennímu pobytu v rámci cykloturistiky a pěších výletech po okolí. 

Vinařská podoblast: Velkopavlovická

Kapacita sklepu: 66
Cena degustace: od 250 Kč
Kapacita ubytování: 4

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace