Vinné sklepy U Jeňoura - hotel Beatrice

Prušánky 69621 - Nechory

Vinné sklepy s ubytováním U Jeňoura se nachází ve vinné vesničce Nechory nedaleko Lednicko-valtického areálu. Nabízí široké spektrum služeb – od pořádání firemních akcí a konferencí, zajištění svateb a rodinných oslav přes přípravu rautů či slavnostních banketů až po nabídku tematických pobytových balíčků a dovolených s dětmi. To vše s garancí originální domácí gastronomie. Příjemný a ochotný personál dbá na to, aby se hosté U Jeňoura cítili výborně. Přijďte se přesvědčit a vychutnat si požitek z kvalitního vína a jídla!

Degustace vín:

Vinný sklep u Jeňoura poskytuje širokou nabídku pokrmů ze svého menu, kde si můžete zvolit z několika variant občerstvení po celý večer. Na objednávku lze zajisti raut, uspořádat pravou slováckou zabíjačku, či připravit sele na rožni. Samozřejmostí jsou speciality šéfkuchaře.

Degustace vína v degustačním sklepě je častým doplňkem celého večera U Jeňoura. Probíhá zpravidla po hlavní večeři. Degustace většinou trvá asi půl hodiny a „koštuje“ se 5 vzorků vína, většinou loňský ročník a pár starších vzorků. Na přání lze také připravit degustaci starších, archivních vín. 

Ubytování:

Ubytovat se můžete v hotelu Beatrice, který je součástí sklepního areálu U Jeňoura, nabízí pohodlné ubytování v klidném prostředí nechorských vinic, kde můžete strávit ideální dovolenou s dětmi, víkendový pobyt ve dvou, firemní školení nebo nocleh po bujarém večírku ve vinných sklepech. Ubytování poskytuje až 75 lůžek.

Dále je k dispozici konferenční sál pro firemní školení, koncerty, vernisáže a jiné kulturní akce, přímé propojení s Vinnými sklepy U Jeňoura, či bezbariérový přístup a pokoj uzpůsobený pro vozíčkáře. Na recepci jsou k dispozici pohodlné pohovky, denní tisk a velkoplošná televize. Dále ubytování poskytuje WiFi připojení, uzavřené hotelové parkoviště, hezký venkovní bazén a půjčovnu jízdních kol.

Vinařská podoblast: Slovácká podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 300
Kapacita ubytování: 75
Cena ubytování: od 750 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace