Vinařství U Kapličky

Vinařská 484, Zaječí 

Přijeďte si vychutnat kvalitní vína a užít si luxusní pobyt ve vinařství U Kapličky. Můžete se těšit na  prohlídku sklepů s řízenou ochutnávkou vín i technologického zázemí s odborným výkladem. Ve stylové vinárně a moravském sklepě se pořádají degustace, firemní večírky, soukromé akce, svatby, rauty apod. Pro firemní školení a semináře poskytuje vinařství dvě kongresová centra "Vinařství a Na Vyhlídce" se 4 konferenčními sály s kapacitou 100 a 40 osob v kongresovém centru ve "Vinařství" a 150 a 60 osob v kongresové centrum "Na Vyhlídce". 

Degustace vín:

Vinařství nabízí hned 3 prostory pro degustaci. Primárně se vinařství zaměřuje na skupinky od 10 lidí.  Základní program spočívá v prohlídce sklepa s výkladem sommeliera a degustací 7, či 10 vrozků vín. Samozřejmostí je neutralizační sousto.

V rámci občerstvení můžete využít restauraci Retro gril, která  je součástí areálu Vinařství U Kapličky a nabízí Vám tradiční moravskou, ale i mezinárodní kuchyni.

Ubytování: 

Můžete si vybrat stylové pokoje našeho Vinařství U Kapličky ve třech částech. VINAŘSTVÍ - každý pokoj je pojmenován po vinné odrůdě a kapacita je 35 pokojů či apartmánů se 109 lůžky. RETRO - můžete se nechat unášet nostalgií na pokojích v Retro stylu kde Vám nabídneme pohodlné, komfortní a příjemné ubytování ve 26 pokojích se 74 lůžky. NA VYHLÍDCE - nejnovejší část, kde každý pokoj disponuje terasou s výhledem na Lednicko - valtický areál či vinice. Zde Vám nabízíme komfortní pokoje s klimatizací, apartmány s vířivkou s celkovou kapacitou 31 pokojů a 85 lůžek.

Přímo v areálu vinařství se dále nachází wellness pro relaxaci, nebo Retro music Club, který nabízí zpestření v podobě skvělých tanečních party

Vinařská podoblast: Velkopavlovická podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 300
Cena degustace: od 330 Kč
Kapacita ubytování: 268
Cena ubytování: od 1750 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace