Vinařství Pavel Koliba

Za Valama 920,  Čejkovice

Pokud chcete ochutnat kvalitní moravská vína a posedět ve vinném sklípku, určitě se zastavte ve vinařství Pavel Koliba. Malé rodinné vinařství se nachází na jižní Moravě ve vinařské obci Čejkovice. Vinařství se zabývá pěstováním révy, výrobou a prodejem kvalitních vín menších šarží do 500 ks lahví, což vypovídá o pečlivosti a kvalitě vína.

Degustace vín: 

Vinařství poskytuje několik programů v rámci ochutnávky vín a strávení večera.

Program "rande ve sklípku" zahrnuje prohlídku sklípku spojenou s ochutnávkou 10 lahvových a sudových vín s výkladem k jednotlivým vínům a s malým občerstvením k degustaci. 

V rámci programu "posezení u vína" nabízí vinařství řízenou degustaci 12 lahvových a sudových vín s odborným výkladem k jednotlivým vínům a občerstvením k degustaci, spojenou s prohlídkou tradičního kvelbeného sklípku, kde budete blíže seznámeni s produkcí našeho vinařství. Následné posezení v originálních prostorách vinařství s připraveným pohoštěním s obloženými mísami a teplými řízečky. 

Máte-li chuť se projít po vyhlášených viničních tratích Čejkovic, zveme Vás na malou procházku po vinicích, kde Vám při sklence vína přiblížíme celoroční práci ve vinici.

Ubytování :

Vinařství Pavel Koliba nabízí dvě možnosti ubytování. K dospozici máte apartmán nad sklípkem. Jedná se o ubytování v apartmánu s dvěma třílůžkovými pokoji vybavenými TV + DVD + WiFi. Apartmán je dále vybaven kuchyňkou, koupelnou s WC a venkovní terasou s posezením a grilem.

Dále potom můžete využít zahradní apartmán, kde je ubytování v třílůžkovém apartmánu situovaným v zahradě. Vybavená kuchyňka s možností dalšího lůžka, koupelna, WC a venkovní terasa s posezením a grilem jsou Vám plně k dispozici.

Vinařská podoblast: Velkopavlovická podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 20
Cena degustace: od 385 Kč
Kapacita ubytování: 10
Cena ubytování: od 385 Kč
Termín do: 01. 12. 2017

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace