Vinařství Košulič

Na Hradbách 74, Hustopeče

Zavítejte do vinařství Košulič pro odreagování u sklenky vína.Vinný sklípek, který má kapacitu 50 osob, je vhodný k uspořádání posezení při příležitosti rodinných oslav, narozenin, přátelských, firemních či jiných setkání. Budete provedeni výrobními prostory a ochutnáte místní vína. V případě zájmu si můžete prohlédnout místní vinice.

Degustace vín:

Vinařství Košulič nabízí několik programů pro strávení příjemných chvil ve sklípku.

Pro krátkou návštěvu sklípku lze zvolit ochutnávku bílých a červených vín s drobným pohoštěním. Další možnosti degustace jsou např. degustace fortifikovaných neboli likérových vín, nebo uspořádání romatického večera pro dvě osoby.

Mezi nejoblíbenější patří program "Posedět", kdy součástí večera je odborně vedená ochutnávka bílých, červených a také fortifikovaných vín (vína portského typu), k degustaci je připraveno cca 8 vzorků vín. Dále pak večeře dle výběru – pečené vepřové maso s chlebem a zeleninou nebo hustopečský flamendr s chlebem,dále pak škvarková pomazánka, koláče, obložené talíře špek, tlačenka, uzené, klobásy a několik druhů sýra. Samozřejmostí je pak volná konzumace sudových vín. V průběhu večera je zajištěna reprodukovaná hudba

Ubytování:

Vinařství Košulič nemá kapacitu pro ubytování ve vinném sklípku.

Vinařská podoblast: Velkopavlovická podoblast
Možnost ubytování: Ne

Kapacita sklepu: 50
Cena degustace: od 600 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace