Vinařství Hanzel

Malinovského 33, Miroslav

Vínu a jídlu opravdu rozumí. Přijďte se o tom přestvědčit ! Čeká na Vás pohoštění v útulné restauraci, odkud lze volně přejít do degustační místnosti a lze pokračovat až do výroby. Víno na Vás dýchne na každém kroku. Pokud se rozhodnete zde ochutnat zážitkovou gastronomii do posledního doušku, můžete si odpočinout i v  hotelu, který se rozkládá přímo nad vinařstvím.

Vinařství Hanzel je ideální místo pro pořádání oslav, firemních akcí, přátelských a rodinných posezení, či svatební hostiny. Prostor vinařství Hanzel má k dispozici vinný sklep s kapacitou 26 osob, dále pak restauraci pro 40 osob a společenský sál až pro 100 lidí.

Degustace vín:

Nezapomenutelným zážitkem je ale možnost vychutnat si víno přímo v prostorách, kde skutečně dříve vznikalo a vzniká dodnes. Vinařství Hanzel také poskytuje řízené degustace ve svém vinném sklípku. 

Ve vinotéce si můžete vybírat ze široké nabídky vín od Vinařství HANZEL, ale také vína z produkce Vinařství LAHOFER.

V restauraci, která je spojena s vinotékou, si pak můžete vybrat  jak z jídelního lístku, tak i speciálního, či sezonního menu.  

Ubytování:

Lze se ubytovat přímo v hotelu, který je v areálu vinařství Hanzel, a to s maximální kapacitou až 35 osob. Hostům může nabídnout komfortní ubytování přímo ve vinařství v 11 dvoulůžkových pokojích. Pobyt v hotelu si můžete nechat ušít přímo na míru, kdy můžete využít pobytové balíčky.

Vinařská podoblast: Znojemská podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 26
Kapacita ubytování: 35

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace