Vinařství Baraque

Bořetice 175

Pokud se chcete dozvědět více o vínech, která mají osobnost, nebo si užít večer v příjemné společnosti, tak určitě zavítejte do vinařství Baraque. Ve svém vinném sklepě nabízí širokou nabídku řízených degustací pro skupinu až 25 lidí. Rádi se vám také pochlubí víny, která jinde neochutnáte. Mezi ta, která vyrábí hlavně pro vlastní potěchu, patří například v České republice neuznaná odrůda Golubok.

Degustace vín:

Vinařství Baraque nabízí zajímavé programy, jak večer ve vinném sklípku strávit. Všchny programy zahrnují řízenou degustaci pod vedením vinaře, či vinařovi ženy. Degustace mohou být i v angličtině.

Z programů si můžete zvolit krátkou ochutnávku vín a odborným výkladem.

Dále si můžete zvolit večer "pro čtyři", kde je si můžete s sebou odnést láhev vína dle výběru v hodnotě 5000kč.

Program posezení při víně je ideální pro firemní akce, nebo pro posezení s rodinou či přáteli. V programu je zahrnuta řízená degustace, teplá večeře dle výběru a studený raut po celou dobu večera.

Večer s vinařem, jak již z názvu vypovídá, je program pro hosty, kteří by se rádi dozvěděli o víně a jeho výrobě, a rádi strávili večer společně s vinařem a jeho ženou.

Každý z programů je zpoplatněn podle počtu osob. Nabídku programu lze po domluvě rozšířit.

Ubytování:

Vinařství Baraque nemá kapacitu pro ubytování návštěvníků vinného sklípku

Vinařská podoblast: Velkopavlovická podoblast
Možnost ubytování: Ne

Kapacita sklepu: 23
Cena degustace: od 660 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace