Vinařský dvůr U Mlýnků

Hlavní 555, Dolní Dunajovice

Ideální volbou pro strávení pobytu je penzion a vinný sklep „Vinařský dvůr u Mlýnků“ , který se nachází v obci Dolní Dunajovice, která je známá především svou bohatou vinařskou minulostí i přítomností. Kromě vlastní ubytovací části naleznete v areálu Vinařského dvora původní vinné sklepy s posezením a možností degustace přímo u sudu. Kapacita je až 170 míst, což je ideální pro firemní akce, nebo rodinná posezení.

Degustace vín:

Restaurace Vinařského dvora nabízí širokou nabídku místních i tradičních moravských specialit a pestrý výběr bílých i červených vín jak vlastní produkce tak i od dalších předních výrobců Mikulovské vinařské oblasti. Sklepní prostory jsou dále využity pro archivaci vína a ležení červených vín v barrique sudech. V těchto prostorách probíhají také řízené degustace včetně ochutnávek přímo ze sudu, to vše za zvuku tradiční živé cimbálové hudby.

Ubytování:

Vinařský dvůr U Mlýnků nabízí přímo ve svém areálu komfortní ubytování až pro 45 osob.K dispozici jsou tyto typy pokojů: 2 dvoupokojové apartmány s masážní vanou, 3 třílůžkové pokoje, 4 dvoulůžkové pokoje s možností dvojpřistýlky, 3 dvoulůžkové pokoje a1 čtyřlůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny stylovým a vkusným nábytkem. Na pokojích naleznete také pevné připojení na internet. Celý areál je pokryt signálem bezdrátového připojení k internetu (Wi-Fi). Podkrovní pokoje jsou vybaveny klimatizací.

Vinařská podoblast: Mikulovská podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 170
Kapacita ubytování: 45
Cena ubytování: od 450 Kč Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace