Velký sklep hotelu Lahofer

Veselá 149/13, Znojmo

Hledáte místo kde byste mohli pořádat firemní teambuilding, oslavu narozenin nebo posezení s rodinou či přáteli u sklenky vína? Tak právě pro Vás máme nabídku sklepu hotelu Lahofer i s ubytováním! Hotel Lahofer je nadčasový hotel s moderním designem nacházející se ve městě Znojmo.

Degustace vín:

Velký sklep hotelu Lahofer má i svou vinici! Moderní sklepení má zabudovaný bar na terase s výhledem na Rakousko. Po sklepení Vás provede somelier z Lahofer vinařství.

Lahofer vinařství Vám nabízí degustaci vín „přímo na klíč“ podle Vašeho přání. Lze zvolit mezi několika druhy degustací.

Nabídnuty Vám budou vína v několika řadách. Můžete se těšit i na velký výběr moštů a specialit vinice Lahofer. Je možnost ochutnávky tři odrůd vín zpracované z dovezené francouzské suroviny. Skladba Lahofer vinic zahrnuje všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě.

Dále si také můžete objednat občerstvení ve formě obožených mís, nebo bohatých rautů.

Ubytování:

Hotel Lahofer nabízí jedno-lůžkový až čtyř-lůžkový pokoj s WI-FI zdarma. Dítě 0-3 let ubytování zdarma bez nároku na lůžko. Všechny prostory v hotelu jsou NEkuřácké. Součást hotelu je i restaurace, která se postará o Vaše chuťové buňky.

V  hotelu Lahofer je možnost poskytnutí zapůjčení kol. Taktéž je hotel zajištěný úschovnou kol pro ubytované.

Vinařská podoblast: Znojemská podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 40
Kapacita ubytování: 35
Cena ubytování: od 1530 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace