U Tří růží

Vrbice 456

Hledáte místo pro víkendový pobyt na jižní Moravě? 

Degustace vín:

Degustace probíhají v degustačním sklepě, na uzavřeném dvoře a ve starém pískovcovém sklepě. Degustace vede sommeliér, školená osoba nebo přímo vinař. V nabídce máme více než 70 druhů vín.

Rozhodnout se můžete pro návštěvu vrbeckých sklepů s degustací, kde můžete ochutnat 8-10 vzorků vín. K vínům na přání lze připravit obložené mísy a domácí výrobky.

Dále v nabídce řízená degustace s vinařem nebo sommeliérem. Máte možnost ochutnat TOP deset vín z Vinařství Horák (Vrbice).
 
Zvolit si můžete i neomezenou degustace a občerstvení pro uzavřené skupiny
V ceně je neomezená konzumace přívlastkových vín ze čtyř vinařství.
Obložené mísy, teplý bufet a další pochutiny dle dohody.

Ubytování:

Celková kapacita penzionu je 23 lůžek. V přízemí jsou 3 dvoulůžkové pokoje a 1 pokoj se třemi samostatnými lůžky, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Lůžka lze přisunout k sobě. Pro tyto 4 pokoje je k dispozici vybavená společná kuchyňka. V podkroví jsou 3 apartmány s manželskými nedělitelnými dvoulůžky. Lůžková kapacita těchto tří apartmánů je celkem 14 lůžek. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení a vlastní kuchyňský kout. Tyto podkrovní apartmány lze využít jako rodinné s dětmi.

 

Vinařská podoblast: Velkopavlovická podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 25
Kapacita ubytování: 23
Cena ubytování: od 500 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace