Sklep U Kuklů - Blanka 

Vinařská 394, Hustopeče

Sklep U Kuklů - Blanka je vhodný pro pořádání firemních prezentací, oslav, společenských večírků, obchodních schůzek i posezení s přáteli. Nabídka sklípku je široká a program večera Vám bude zajištěn dle vašich představ a přání. Pobyt můžete strávit při cimbálové muzice nebo s harmonikou. Stylové pohoštění se skládá z teplé, případně i studené večeře, ochutnávky vín s místním sklepmistrem ve sklepení mezi sudy. O vaši pohodu se postará rodinný tým.

Degustace vín:

Váš večer ve sklepě lze obohatit o příjemný zážitek v podobě odborné degustace se sklepmistrem. Čeká vás ochutnávka několika vzorků jakostních vín i pozdních sběrů a to včetně poutavého výkladu.

Mimo ochutnávku a degustaci vín vám můžeme nabídnout i večer strávený u výborného jídla. Nabídka zahrnuje hlavní teplou večeři dle výběru a z druhé večeře.

Z nabídky hlavních jídel si můžete zvolit mezi křupavou kachnou, pečeným kuřetem, pikantními žebry, nebo zvolit vegetariánské menu. Jako předkrm Vás čeká na stole domácí škvarková pomazánka, popřípadě kachní játra se sádlem.

Mezi formy druhé večeře můžete zvolit mísu sýrových variací, uzeninové mísy i teplou kýtu. Jako sladkou tečku můžete zvolit třeba moravské koláčky.

Večer Vám může zpříjemnit živá hudba či další vystoupení dle vašeho přání.

Cenovou nabídku lze domluvit dle počtu osob.

Ubytování: 

Sklep U Kuklů - Blanka nemá kapacity pro ubytování hostů vinného sklípku.

Ubytování lze však domluvit ve wellness hotelu, 10 min pěšky od sklípku, nebo v dalších penzionech v Hustopečích.

Vinařská podoblast: Velkopavlovická podoblast
Možnost ubytování: Ano, v okolí

Kapacita sklepu: 100
Cena degustace: od 600 Kč
Kapacita ubytování: 10
Cena ubytování: od 900 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace