Rodinné vinařství Zimolkovi

Nová 905,  Mutěnice

Zavítejte do rodinného vinařství Zimolkovi. Vinařství potvzuje jihomoravskou přívětivost a pohostinost. Nabízí ubytování a degustace ve vinném sklepě ve velké vinařské obci Mutěnice na jižní Moravě.

Degustace vín:

Po příchodu do vinného sklípku a přivítání hostů naší ovocnou pálenkou, proběhne krátké pohoštění před degustací, pak následuje očekávaná degustace sudových mladých vín přímo ze sudů případně z láhví. Výběr je  cca z 10 – 15 ti vzorků vín – záleží na období, kdy přijedete, je možné , že v září až říjnu okoštujete také burčák. Po degustaci následuje posezení ve stylové místnosti, typické pro vinný sklep, která je v horní části sklepa (v zimě vytopená), kde se podávají moravské speciality (obložené talíře s uzeným, klobásy, sýry, slaninkou, zelenina, pečivo, domácí pomazánky, škvarky, tlačenka a další dobroty), popř. něco na grilu. Ve spodní části sklepa, tedy přímo u sudů, je také posezení pro cca 8 – 10 osob, zde je možno také posedět při větším počtu osob. Při tomto posezení může každý host vypít tolik vína, kolik jen bude chtít.

V případě, že neobsadíte celou kapacitu, je zapotřebí sloučení menších skupinek. Lze sklípek pronajmout i pro soukromé akce. Po celou dobu této návštěvy vinného sklepa se o Vás bude starat přímo sklepmistr a majitel tohoto vinného sklepa, pokud budete mít zájem, tak Vám vysvětlí pečlivě postupy a výrobu vín a také s ochotou odpoví na Vaše otázky při degustaci. 

Ubytování:

Vinný sklípek k dispozici ubytování v komplexu penzionů San Marco. Penziony jsou příjemně zařízené, konfortní a v blízkosti sklípku. Při menším počtu osob možnost přenocovat i přímo nad sklípkem. 

Vinařská podoblast: Slovácká podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 30
Cena degustace: od 770 Kč
Kapacita ubytování: 60
Cena ubytování: od 365 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace