Rodinné vinařství Grmolec

Hovorany 243

Rodinné vinařství Grmolec se může pyšnit svou širokou nabídkou výběrových vín. Ve sklepním hospodářství si můžete prohlédnout zázemí a posedět ve slovácké, uspůsobenou pro 25 milovníků vína, případně pod venkovním pro 25 osob. V arálu je možnost ubytování pro 20 osob.

Degustace vína:

Vinařství nabízí několik programů, pro strávení příjemného večera. Pro krátší návštěvu lze zvolit řízenou degustaci 8 druhů lahvovích vín, ochutnávku mladých sudových vín přímo ve sklípku, prohlídku technologické výroby a sklepení hospodářství, která je spojena s drobným pohoštěním. 

Další programy nabízí degustaci více druhů vín, s možností ochutnat obložené mísy nebo si pochutnat z nabídky teplého rautu.

Cena degustace závisí na zvoleném programu a počtu osob. Při nižším počtu osob lze cenu domluvit i individuálně.

Ubytování:  

V areálu vinařství můžete přenocovat v v jednom z příjemě zařízených pokojů. Na výběr je zde volba mezi dvojlůžkovým, či čtyřlůžkovým pokojem. Pokoj je vybaven útulnou a plně vybavenou kuchyňkou a televizí.

Vinařská podoblast: Slovácká podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 25
Cena degustace: od 430 Kč
Kapacita ubytování: 20
Cena ubytování: od 990 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace