Pálavská galerie vín U Venuše

Česká ulice 252,  Pavlov u Mikulova

Pálavská galerie vín je živoucím centrem vinařské tradice a turistického ruchu Pavlova a jeho širokého okolí. Nachází se v komplexu ubytovacích apartmánů U Venuše, jehož neodmyslitelnou součástí jsou i historické vinařské sklepy z 18. století. Koncept cílí na milovníky vína, turisty i vinaře, kterým má Pálavská galerie vín co nabídnout. Znalci ocení pestré zastoupení vzorků vín z Pálavy, turisté si zamilují výhled na vodní plochu Nových mlýnů a zříceninu hradu Děvičky. 

Degustace vín: 

Pálavská galerie vín skrývá rozsáhlý historický sklep, který slouží k ochutnávce rozmanité sbírky šedesáti vzorků reprezentativních odrůd vín z celé Pálavy. Tento výběr je doplněn o několik vzorků sladkých vín, které bude otevírat a podávat přímo náš sommeliér návštěvníkům s odpovídajícím typem vstupenky. Zvolit můžete zvolit volnou nebo řízenou degustaci. Při volné degustaci máte možnost ochutnat až 30 vrozků po dobu 45 minut nebo 90 minut. V rámci řízené degustace můžete ochutnat  5 vzorků po dobu 20 - 25 minut, nebo 9 vzorků po dobu 40 - 45 minut.

Vinný bar slouží k občerstvení, posezení a zábavě všech návštěvníků Pálavské galerie vín, Pavlova a Pálavy. V průběhu celého dne můžete využít aktuální nabídky nápojů, vín okolních vinařů a studené kuchyně z produkce zdejších farmářů. 

Společenský sklípek je nejhlouběji položeným prostorem Pálavské galerie vín. Jde o původní historický vinný sklep z 18. století, který je zcela oddělen od ostatních prostor.S kapacitou 40 lidí se tento prostor výborně hodí k pořádání soukromých akcí a oslav. Po předchozí domluvě lze zajistit catering, takže si na akci můžete objednat teplou i studenou kuchyni. 

Ubytování:

V novostavbě ubytovacího komplexu U Venuše jsou k dispozici moderní a luxusně vybavené apartmány.  V každém apartmánu je kuchyňská linka a koupelna s toaletou. V rámci ubytování je k dispozici jedno parkovací místo.

Vinařská podoblast: Mikulovská podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 40
Cena degustace: od 155 Kč
Kapacita ubytování: 18
Cena ubytování: od 1100 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace