Hustopečský sklípek U Radů

ul. Na Hradbách , Hustopeče

Rádi by jsme Vás pozvali do Hustopečského vinného sklípku U Radů s ubytováním na Jižní Moravě, kteý je v provozu od roku 1999 jako rodinné vinařství. Čeká Vás typické sklepní prostředí s posezením u skleničky dobrého vínečka a samozřejmě dobrého jídla. Typické sklepní prostory je možné využít jak pro firemní akce, setkání přátel, oslavy narozenin, svatby, tak i školení a obchodní prezentace.

Degustace vín:

Součástí posezení je řízená degustace sudových a lahvových (archivních a butikových) vín sommeliérem. V rámci degustace můžete ochutnat výhradně vína vlastní výroby v jakostní i přívlastkové kvalitě. Závěrem degustace je ochutnávka slámového vína. Občerstvení nachystáme dle domluvy a přání hostů. V nabídce jsou jak studené, tak teplé pokrmy.

Ubytování:

Nabízíme ubytování v penzionu, který je od vinného sklepa vzdálený cca 90 m. Kapacita penzionu je 38 lůžek vč. přistýlek. K dispozici jsou dvou, tří, i čtyřlůžkové pokoje a jeden pětilůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, TV a WI-FI. K dispozici je i plně vybavená společná kuchyňka.

Ve dvoře penzionu je možnost posezení s grilováním. V suterénu penzionu se nachází společenská místnost. Ubytovaným cyklistům lze poskytnout úschovu kol.
 

Vinařská podoblast: Velkopavlovická podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 80
Cena degustace: od 200 Kč
Kapacita ubytování: 38
Cena ubytování: od 440 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace