Hotel Ryšavý

Vémyslice 73

Objevte kouzlo lahodných vín v tradičním moravském sklípku Hotelu Ryšavý. Máte chuť zažít netradiční pobyt doplněný o vinařský zážitek se znalým sommelierem a volný vstup do wellness?

V rodinném Hotelu Ryšavý ve Vémyslicích se připravte se na všechny služby pod jednou střechou. Užijte si jižní Moravu tak trochu jinak. Prostě z perspektivy klidné jihomoravské obce, na dětském hřišti či ve sklípku, na masáži či v konferenční místnosti, na kurtu či ve vířivce. Jednoduše v klídku a s domácí kuchyní.

Degustace vína:

Ochutnávka vín není jenom pro vinaře, ale i pro vás. Ať máte chuť koštovat po skleničce, nebo třeba 5 - 8 vzorků vín, v degustačním sklepě Hotelu Ryšavý si vždy vyberete dle vašeho přání. Je libo řízené degustace pod vedením sommeliera či volné degustace podle vašich představ? Stačí si říct.

V Hotelu Ryšavý máte možnost ochutnat po skleničce výběr moravských a zahraničních vín z degustačního sklepa a to přímo ke specialitám hotelové kuchyně. Ochutnávejte, porovnávejte a párujte vínka s oblíbenými pokrmy!

Nejenom na památku, ale i jako dárek vašim blízkých či obchodním partnerům si můžete v místní vinotéce vybrat z celé řady kvalitních moravských i zahraničních vín. Navíc vínka tu zakoupíte za ceny obdobné jako ve vinařství. Račte si jen vybrat!

Ubytování:

V Hotelu Ryšavý se ráno probudíte v klidných a nekuřáckých pokojích s vůní připravené snídaně. Vybírejte z 56 lůžek s možností 7 přistýlek, a odhalte kouzlo pokojů Standard a Junior suite.

V ceně ubytování vás čeká: snídaně v klimatizované hotelové restauraci; parkování na hotelovém parkovišti; Wi-Fi připojení na internet; volný vstup do krytého bazénu s whirlpoolem, parní saunou a bazénkem pro děti dle otevírací doby wellness centra.

Vinařská podoblast: Znojemská podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 30
Cena degustace: od 195 Kč
Kapacita ubytování: 63
Cena ubytování: od 840 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace