Hotel Kurdějov

Kurdějov 88

Hotel Kurdějov nabízí komplexní služby s úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také pro individuální návštěvníky podpálavského regionu jižní Moravy. Hotel Kurdějov spojuje prvky vesnické architektury a pohostinnosti s moderním a komfortním vybavením vhodným pro pořádání různých forem kongresové turistiky.

Degustace vín:

V komplexu naleznete vinotéku moravských vín, degustační sklípek a rotundu, moravskou restauraci Vinařka, přehlídku historických vinařských potřeb. To vše vzájemně propojené a využívané při oblíbených vinařských soutěžích. Povečeřet můžete v restauraci, která je také v komplexu.

Ubytování:

Hotel Kurdějov je tvořen komplexem čtyř hotelových domů. Původním Hotelovým domem Tenis, nazvaným podle dominantní tenisové haly. Hotelovým domem Adina, jenž je moderněji pojatou stavbou, dominantním Hotelovým domem Vinař a nejnověji také Hotelovým domem Kaskáda. Každý hotelový dům nese osobité pojetí a nabízí vždy něco jiného, právě tak, aby jako celek uspokojily každého návštěvníka.

Pokoje jsou moderně zařízeny, ideální i pro delší pobyty. Nabídka se liší v zavislosti na hotelovém domě.

Vinařská podoblast: Velkopavlovická podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 200
Kapacita ubytování: 94
Cena ubytování: od 990 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace