Hotel Grand Uherské Hradiště

 

Hotel Grand je se svým dispozičním řešením připraven poskytovat služby jak pro rodinné výlety, tak pro konference, školení, podnikové akce a firemní akce v Uherském Hradišti v rozsahu až 100 osob.

Degustace vín

Vinné sklepy se nachází přímo pod hotelem Grand v centru města. Poskytují širokou nabídku pokrmů ze svého menu, kde si můžete zvolit z několika variant občerstvení. Na objednávku lze zajisti raut či servírovanou večeři a lehké občerstvení v průběhu večera. Degustace vína v degustačním sklepě je častým doplňkem celého večera. Probíhá zpravidla po hlavní večeři. Degustace většinou trvá hodinu a „koštuje“ se 10t vzorků vína. Je zde také možnost živé cimbálové muziky.

Ubytování:

Nabízíme příjemné ubytování v centru slováckého města Uherské Hradiště. Máme k dispozici 53 pokojů. Snídaně probíhá ve formě bohatých švédských stolů v restauraci, která je součástí hotelů. Hlídané parkoviště je součástí hotelového areálu. Recepce je otevřena nonstop 24h denně.

Vinařská podoblast: Slovácko

Kapacita sklepu: 120
Cena degustace: od 220 Kč
Kapacita ubytování: 100
Cena ubytování: od 1000 Kč

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace