AB Vinný sklípek Pazderkovi

Kravihorská svobodná republika, Bořetice u Hustopečí

Chcete si naplno užít pobyt ve vinařské oblasti, obohacený o degustace kvalitního vína?Vinný sklípek AB je tu pro Vás ! Bohatá nabídka sklípku Vás jistě nadchne. Ideální pro pořádání oslav, narozenin, firemních setkání, svateb, moravských zabijaček, nebo promocí. Zažijete co jste nezažili, vypijete co jste nevypili a sníte co jste nesnědli.

Degustace vína:

Vinný sklípek nabízí degustaci pod vedením sklepmistra, kde můžete ochutnat až 10  vzorků přívlaskových vín. Večer si můžete zpříjemnit také pokrmy, které lze na Vaše přání připravit. Zvolit si můžete například z grilovaných steaků, vinných klobásek a jiných pochutin z udírny s přílohami. Dále na speciální přání lze připravit třeba sele na rožni, nebo uspořádat zabíjačkové hody, které jistě váš večer obohatí.

Lze také zajistit hudební program.

Ubytování:

Přímo nad sklepem se nachází ubytování pro 13 osob. K dispozici jsou 4 pokoje, které jsou kompletně vybaveny novým nábytkem a koberci, dále je na pokoji sociální zařízení. Pro dlouhodobé pobyty vám přichystáme i ledničku s vařičem a TV. 

Je zde i uzavřená letní terasa přímo za sklípkem. Kola se dají uschovat přímo ve sklepě. Samozřejmě je zde i možnost přichystání snídaně dle domluvy.

Vás pobyt lze také rozšířit o řadu nevšedních zážiků, jako střílení na asfaltové holuby, jízdu na čtyřkolkách, nebo buginách, dále klidně i let balónem nebo letadlem nad Bořeticemi.

Pro ubytování většího počtu osob je zde možnost ubytování v několika penzionech poblíž.

Vinařská podoblast: Velkopavlovická podoblast
Možnost ubytování: Ano

Kapacita sklepu: 100
Kapacita ubytování: 385

Ověřit dostupnost sklípku:

Počet lidí
Od kdy
Do kdy
Jsme offline, napište nám
Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace